דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

מאמר: שנת יופי שומרת של העור

שנת יופי שומרת של העור
שנ

שנת יופי שומרת של העור


שנת יופי כבר הוכחה במחקרים, יש סיבה טובה שקוראים לזה כך, יש קשר ישיר בין איכות השינה ומראה עור צעיר.
במציאות העמוסה של ימינו מעל שש שעות שינה רצופות הפכו לפריבילגיה... ובכל זאת למה חשוב לשמור על שינה רציפה מעל שש שעות כדי להטיב עם עור הפנים?

בלילה העור והגוף עוברים שיקום, התחדשות והתנקות אחרי שספג במשך היום לכלוך, כימיקלים, קרינה ומזיקים סביבתיים שהצטברו במהלך היום. לפי הרפואות המסורתיות (הרפואה הסינית והאיורוודית) גם לשעת השינה יש חשיבות גדולה, סנכרון עם שקיעה וזריחת השמש חשובה לבריאותנו, אין ספק שרובנו הגדול התרחק מהסנכרון עם הטבע אבל חשוב לזכור שסביב השעה 22:00- 3:00 הכבד, האיבר שאחראי על ניקוי רעלים מתחיל לפנות רעלים מהגוף וזה זמן קריטי להיות במצב של שינה כדי למנוע מחלות ולשפר את היופי הטבעי של העור.
בנוסף נמצא שכהשינה לא טובה הגוף משחרר רמות גבוהות של קורטיזול שבין היתר מפרק את הקולגן והאלסטין ששומרים על עור גמיש וחלק.

מלבד שנת יופי איכותית מומלץ לסגל שגרת טיפוח יעילה ללילה שמעודדת את התחדשות ושיקום העור, בעוד שבמשך היום העור שלנו עסוק בלהגן על עצמו מנזקי הסביבה בלילה מתרחשים תהליכים פזיולוגיים והורמונליים לחידוש הגוף והעור וחשוב לעודד את התהליך הטבעי.
סרום טבעי שמכיל ויטמינים וחומצות וקרם עשיר בלחות ישפרו את מצב העור.
מוזמנת להכיר את הסרומים הפעילים שלנו וקרם שיבולת שועל להזנה עמוקה בלילה.

Read more

שיבולת שועל לבריאות העור

שיבולת שועל לבריאות העור

אחד מחומרי הגלם האהובים עלי בקוסמטיקה טבעית הוא שיבולת שועל, דגן הפלא שיודע לרפא את העור.כולנו מכירים אותו מדייסת הבוקר והוא כבר מזמן שהפסיק להיות תחת קטגוריה של תרופות סבתא לניקוי עור הפנים או משה...

לקרוא עוד
אקנה בדרך הטבעית
טיפול טבעי באקנה

אקנה בדרך הטבעית

אקנה היא בעיית עור נפוצה המתחילה בגיל ההתבגרות ויכולה להמשך עד גילאים מאוחרים. הגורמים לאקנה מבחינה יכולים להיות פעילות הורמונלית מוגברת, מתח נפשי, כימיקלים ושמנים מזוקקים ורווים בקוסמטיקה כמו אי...

לקרוא עוד