דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

מאמר: הדרך הטובה ביותר לאחסן את מוצרי הטיפוח

הדרך הטובה ביותר לאחסן את מוצרי הטיפוח

הדרך הטובה ביותר לאחסן את מוצרי הטיפוח

ההשקעה במוצרי טיפוח איכותיים ואורגנים חשובה ביותר לבריאות העור, אך אחסון לא נכון עלול להפוך אותם ללא יעילים ואפילו מזיקים. חום, אור וחשיפה לאוויר מאיצים את פירוק מרכיבים והתחמצנותם. 

עקבו אחרי הטיפים שלנו לשמירה אופטימלית של המרקחות האורגניות שלנו:
אין לחשוף את המוצרים לשמש- שמירת המוצרים באזור חשוך היא הדרך הטובה ביותר, חשיפה לשמש מגבירה את התחמצנות וקלקול מוצר. שמירת מוצרים ברכב או על אדן החלון אינה מומלצת.
שמירה בטמפרטורות נמוכות-טיפוח טבעי חשוב לשמור עד טמפרטורה של 25 מעלות, בימים חמים ניתן לשמור מוצרי טיפוח אטומים, במקרר. אך גם במקרר צריך להקפיד לא להגיע להקפאה שגם היא תפגום באיכות המוצר. 
אזור יבש- לחות היא מצע מעולה לשגשוג חיידקים, פטריות ועובש ולכן אמבטיה היא מקום גרוע לאחסון מוצרי טיפוח ואם כבר באמבטיה אז בתוך ארון סגור.
סימון על גבי האריזה- על גבי האריזות ישנו סימון של צנצנת ומספר המציין את מספר חודשי השימוש מרגע הפתיחה, רצוי לרשום תאריך פתיחה וכך לעקוב אחרי זמן שהמוצר בשימוש.
וכמובן תוקף, יש לבדוק שהמוצר בתוקף בכל זמן השימוש. 

שימור המוצר בתנאים אידיאלים יבטיחו מוצר איכותי, במשך כל תקופת השימוש.
אם יש לכן שאלות נוספות בנושא, אשמח לענות
שלכן, נעה

Read more

על תזונה ועור הפנים

על תזונה ועור הפנים

אנחנו זה מה שאנחנו אוכלים או למעשה אנחנו זה מה שאנחנו בוחרים לאכול.. אחרי שסיימתי את לימודי האיורוודה העמקתי את לימודי התזונה והיה לי ברור שאין כלי בסיסי ואפקטיבי ממנו, אם אנחנו "נתדלק" את הגוף שלנ...

לקרוא עוד
טונר מוצר שנעלם מהעולם או מוצר שמשנה חיים?

טונר מוצר שנעלם מהעולם או מוצר שמשנה חיים?

כבר שמעתי אמירות שזה מוצר מיותר שיעלם מהעולם, מה עושים איתו ואיך משתמשים בו, איזה מי פנים מתאים לי? באתי לעשות לכן סדר..טונר או בעברית מי פנים הוא מוצר משלים לשגרת ניקוי יעילה ויסודית, חשיבות הניקו...

לקרוא עוד